O firmie

USŁUGI TRANSPORTOWE – TRANSPORT POLSKA – SPEDYCJA

Speed-Trans to firma przewozowa oferująca usługi transportowe na terenie całej Polski.

Jesteśmy ogólnopolską bazą pojazdów posiadającą w swojej ofercie wszystkie rodzaje pojazdy ciężarowe. Do dyspozycji naszych obecnych jak i przyszłych klientów oferujemy samochody o zabudowie: blaszanej (busy), kontenerowej, izotermicznej, chłodniczej oraz plandeki (busy, samochody ciężarowe, naczepy TIR), naczepy wywrotki jak również specjalizujemy się w transporcie niskopodwoziowym.

W zależności od Państwa zapotrzebowania, duża część pojazdów jest wyposażona w windy ułatwiające załadunek towaru jak również wózki paletowe (tzw. paleciaki).

Na dzień dzisiejszy posiadamy również naczepy tzw. TIR-y z windą!

W naszej ofercie posiadamy również pojazdy z HDS.

Czas

Wiemy jak ważny jest w logistyce dlatego właśnie dzięki naszej firmie znacznie skrócą Państwo odstęp czasowy między złożeniem zamówienia a dostawą towaru.

Niezawodność

To kolejny z naszych atutów. Oznacza zgodny z oczekiwaniem termin każdej dostawy, jak również bezpieczeństwo i prawidłowość wykonania.

Nasza firma to kompetentny zespół profesjonalistów, sprawdzonych kierowców i przewoźników, którym zaufały setki firm i instytucji. Usługi przez nas wykonywane odznaczają się największą starannością i terminowością dostaw.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, elastycznie dostosowując się do jego potrzeb.

Gwarantujemy najwyższej jakości transport towarów, spełniający pod każdym względem Państwa oczekiwania